Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Po upływie 14 dni od zakupu niestety nie możemy zaoferować wymiany ani zwrotu towaru.

Aby dokonać zwrotu / wymiany, towar nie może nosić znamion użytkowania, musi być w takim stanie, w jakim klient go otrzymał.

Musi również być odesłany w oryginalnym opakowaniu wraz z paragonem (folie i taśmy zabezpieczające nie mogą być rozerwane) oraz wszystkimi GRATISOWYMI produktami dołożonymi do przesyłki.

Zgodnie z prawem konsumenckim, produkty takie jak bielizna, smoczki, butelki, kosmetyki, akcesoria kosmetyczne typu rollery do twarzy, szczotki do włosów i ciała oraz środki higieny NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM / WYMIANOM.

Zwrot opłaty za przesyłkę dotyczy sytuacji, gdy zwracane jest zamówienie
w całości.
Koszt zwrotu zamówienia do sklepu ponosi Kupujący.

Chcąc zwrócić zamówione produkty, należy poinformować nas o tym przesyłając wypełniony formularz zwrotu

Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz ze zwracanym zamówieniem na adres:

Och Foch
ul. Czarnoleska 16
32-091 Masłomiąca

tel:  +48 508 197 320

biuro@ochfoch.pl


REKLAMACJE


W sprawie reklamacji produktu prosimy o kontakt mailowy  biuro@ochfoch.pl.
Prosimy o załączenie zdjęć obrazujących defekt.

Po otrzymaniu decyzji o konieczności wysyłki wadliwego produktu do sprzedawcy, wydrukuj i wypełnij nasz formularz reklamacji

Wyślij wadliwy produkt wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem reklamacyjnym. Koszty wysyłki reklamowanego produktu ponosi Kupujący. W przypadku braku paragonu, należy dostarczyć wyciąg z konta bankowego potwierdzający transakcję lub nr zamówienia.

Reklamacja zostanie rozpatrzona (informacja o decyzji w sprawie sposobu rozpatrzenia reklamacji ) w terminie 14 dni roboczych. Poinformujemy Cię e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania.

W przypadku uznania reklamacji wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl