Płatnosci

Nasz sklep oferuje następujące formy płatności:

PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA BLUE MEDIA
Serwis pozwala dokonać bezpiecznej, natychmiastowej płatności przelewem z większości polskich banków, jak również kartą kredytową:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

Na naszym sklepie płatności obsługiwane są przez firmę Blue Media S.A z siedzibą w Sopocie, ul. Haffnera 6, kod pocztowy: 81-717, KRS: 0000320590.


Przelew tradycyjny - przelew na konto
Och Foch Aneta Kapułka
ul. Leśna 8a
32-087 Bibice
mBank 84 1140 2004 0000 3102 3501 7095

W przypadku wybrania formy płatności przelewem bankowym, Sklep oczekuje na zapłatę przez 3 dni, licząc od następnego dnia od złożenia zamówienia. Za dzień zapłaty uważa się dzień uznania rachunku bankowego Sklepu.
Nieopłacone w w/w terminie zamówienia zostaną uznane za nieważne i anulowane, chyba że indywidualne ustalenia z Klientem stanowią inaczej.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego" albo „Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

W przypadku wybrania formy płatności kartą czas realizacji liczy się od momentu zaksięgowania wpłaty.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl